6 yılı aşkın deneyim ile


Anı Plast Ambalaj ve Plastik Sanayi A.Ş. 2012 yılının son çeyreğinde temelleri atılmaya başlamış 2013 yılının ikinci çeyreğinde de seri üretime başlamıştır.

Anı Plast Ambalaj ve Plastik A.Ş. 2012 - 2013 yılları arasında faaliyet kanadına bir yenisi ekleyerek, 1994 yılında kurulan Anı Bisküvi Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. işletmesinden aldığı sanayi ve üretimdeki tecrübesini bu sektöre de yansıtmıştır.

Geri dönüştürülebilir doğa dostu ürünler

Tükettiğimiz maddeleri yeniden dönüşüm halkası içine katabildiğimiz zaman öncelikle bunların tekrar ham madde olarak kullanılmasını sağlamış oluruz. Böylece insan nüfusunun artışı ile paralel olarak artan tüketimin doğal dengeyi bozması doğadan aldıklarımızı tekrar doğaya vererek azda olsa engellenmiş olur. Bununla birlikte yeniden dönüştürülebilen maddelerin tekrar ham madde olarak kullanılması büyük miktarda enerji tasarrufunu mümkün kılar.

Doğaya karşı sorumlu üretim ile daha yeşil gelecekler için

Hijyenik, doğa dostu ve kaliteli üretim ile sağlığa zararsız ve geri dönüşümü mümkün ürünler üretmeye özen gösteriyoruz.

Polistren


Polistiren, monomer haldeki stirenden polimerizasyon ile üretilen bir polimerdir. Petrolden elde edilir. Plastik endüstrisinde daha çok PS kısaltması ile kullanılır. Oda sıcaklığında, polistiren katı halde bir termoplastiktir, fakat enjeksiyon veya ekstrüzyon yolu ile işlenirken yüksek sıcaklıklarda eriyik hale getirilir. Daha sonra soğutularak tekrar katılaşması sağlanır.

Kalite Politikası

Öncü, aranan ve yenilikçi bir kuruluş olarak pazarda rekabete ortak olmak nihai amacımızdır. Tüm bunlarla birlikte, kaliteli üretimden ödün vermeden, insan sağlığına ve çevreye zararsız ürünler ortaya koyma bilincine sahip olmak öncelikli şartlarımızdandır.

Ayrıntılı Bilgi